Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Kariéra

Operátor prodeje - ČESKÉ BUDĚJOVICE

coraHB autodíly s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici operátor prodeje.

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební 3 měsíční dobou.

Počet míst: 1
Místo výkonu práce: České Budějovice
Hrubá mzda: 20 000,- Kč

Nástup od: ihned

Pracovní náplň:

Vaším úkolem bude prodej a prezentace nabízeného sortimentu. Příjem a zpracování objednávky od zakazníka. Komunikace se zákazníkem, poskytování informací o nabízeném zboží a službách. Odpovědnost za pokladnu a svěřené prostředky, rozvoz zboží zákazníkovi.

Požadujeme:

  • dobrá znalost sortimentu autodílů
  • nutná znalost práce na PC (excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrá komunikační úroveň
  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu (není podmínkou)
  • obchodní dovednosti, solidnost, cílevědomost, samostatnost
  • týmového hráče s komunikačními dovednostmi, prezentačními schopnosti a profesionálním vystupováním
  • trestní bezúhonost

Nabízíme:

  • prespektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti
  • práce na HPP
  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • dobré platové ohodnocení

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz a do předmětu mailu prosíme napište "CESKE_BUDEJOVICE-OPERATOR_PRODEJE"

Skladník / expedient PRAHA

Jedná se o práci na plný úvazek s 3 měsíční zkušební dobou.

Pracovní doba: 2 směnný provoz
Místo výkonu práce: Praha
Pracovní náplň: Skládání zboží, příjem a naskladnění zboží, vychystávání a výdej zboží, vedení skladové agendy (tisk dokladů faktury, dodací listy apod.) + ostatní (inventury apod.)

Mzda: 28 000,- Kč
Nástup: ihned

Požadujeme:

  • Minimální vzdělání: střední odborné (vyučen), nebo středoškolské vzdělání.
  • Nutná praktická zkušenost a znalost práce na PC (např. excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence), prakticky celá skladová evidence je vedena ve firemním systému, proto je znalost práce na PC pro tuto pozici zásadní.
  • průkaz VZV (není podmínkou -> možnost zaškolení)
  • systematický způsob práce
  • samostatnost
  • odpovědnost
  • pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita
  • znalosti v oblasti autodílů výhodou (nikoliv však podmínkou)
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní pracovní místo, práci v dobrém týmu zkušených lidí.

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz, nebo langpaulova@corahb.cz do předmětu mailu napište "PHA-SKLADNIK-EXPEDIENT".