Aktuality
Nezvítězili jsme, ale i tak nás to těší

V soutěži "Cena hejtmana kraje Vysočina za společenskou odpovědnost", se naše společnost umístila na pátém místě.

11.4.2017
Napsali o nás

www.motofocus.czPortál motofocus.cz uveřejnil článek "coraHB autodíly výhradním distributorem firmy Comline pro ČR"

28.2.2017
Všechny novinky

Kariéra

Skladnice / Skladník - JIHLAVA

Jedná se o práci na plný úvazek s 3 měsíční zkušební dobou.

Počet míst: 1
Pracovní doba: 1 směnný provoz
Místo výkonu práce: Jihlava
Pracovní náplň: Skládání zboží, příjem a zaskladnění zboží, vychystávání a výdej zboží, vedení skladové agendy (tisk dokladů faktury, dodací listy apod.) + ostatní (inventury apod.)

Mzda: 18 800,- Kč
Nástup: ihned

Požadujeme:

  • Minimální vzdělání: střední odborné (vyučen), nebo středoškolské vzdělání.
  • Nutná praktická zkušenost a znalost práce na PC (např. excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence), prakticky celá skladová evidence je vedena ve firemním systému proto je znalost práce na PC pro tuto pozici zásadní.
  • řidičský průkaz skupiny B
  • průkaz VZV (není podmínkou -> možnost zaškolení)
  • systematický způsob práce
  • samostatnost
  • odpovědnost
  • pečlivost
  • trestní bezúhonost
  • časová flexibilita
  • znalosti v oblasti autodílu výhodou (nikoliv však podmínkou)
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní pracovní místo, práci v dobrém týmu zkušených lidí.

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz, nebo langpaulova@corahb.cz do předmětu mailu prosíme napište "JI-SKLADNIK-EXPEDIENT".

Nákupčí - Havlíčkův Brod nebo Třebíč

coraHB autodíly s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici nákupčí

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební 3-měsíční dobou.

Počet míst:
Místo výkonu práce: Havlíčkův Brod, nebo Třebíč
Pracovní náplň: Vaším úkolem bude kompletní starost o svěřené pobočky – zákaznické objednávky, skladové objednávky, komunikace s operátory a řešení operativních problémů s dodavateli

Požadujeme:

  • Minimální vzdělání: střední odborné (vyučen), nebo středoškolské vzdělání
  • Nutná znalost práce na PC (excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence)
  • Komunikativnost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce
  • Odolnost vůči stresu, schopnost rychlého rozhodování, pečlivost
  • Týmového hráče - nutná spolupráce v týmu
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti
  • Práce na HPP
  • Prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo je vhodné i pro OZP

Životopisy zasílejte na adresu pavlik@corahb.cz a do předmětu mailu prosím napište "NÁKUPČÍ".

Řidič - rozvozce zboží HAVLÍČKŮV BROD a okolí

coraHB autodíly s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici řidič - rozvozce zboží.

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební 3 měsíční dobou.

Počet míst: 2
Místo výkonu práce: Havlíčkuv brod + okolí 60 km (rozvoz zboží)
Pracovní náplň: Vaším úkolem bude rozvoz zboží k zákazníkům.

Mzda: 18 800,- Kč + prémie

Požadujeme:

  • příprava zboží a jeho expedice
  • odpovědnost za dodání nepoškozeného zboží
  • inkaso peněžních prostředků (příjímání peněžních prostředků za dodané zboží)
  • odpovědnost za stav vozidla
  • seriózní vystupování a řádné reprezentování firmy
  • komunikativnost
  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu výhodou
  • solidnost, cílevědomost, samostatnost
  • týmového hráče s komunikačními dovednostmi

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti
  • práce na HPP
  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • firemní automobil, mobilní telefon
  • dobré platové ohodnocení

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz a do předmětu mailu prosíme
napište "HAVLÍČKŮV BROD-RIDIC/ROZVOZ-ZBOZI".