Aktuality
Nezvítězili jsme, ale i tak nás to těší

V soutěži "Cena hejtmana kraje Vysočina za společenskou odpovědnost", se naše společnost umístila na pátém místě.

11.4.2017
Napsali o nás

www.motofocus.czPortál motofocus.cz uveřejnil článek "coraHB autodíly výhradním distributorem firmy Comline pro ČR"

28.2.2017
Všechny novinky

Operátor prodeje - ČESKÉ BUDĚJOVICE

coraHB autodíly s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici operátor prodeje.

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební 3 měsíční dobou.

Počet míst: 1
Místo výkonu práce: České Budějovice
Hrubá mzda: 20 000,- Kč

Nástup od: 1.10.2017

Pracovní náplň:

Vaším úkolem bude prodej a prezentace nabízeného sortimentu. Příjem a zpracování objednávky od zakazníka. Komunikace se zákazníkem, poskytování informací o nabízeném zboží a službách. Odpovědnost za pokladnu a svěřené prostředky, rozvoz zboží zákazníkovi.

Požadujeme:

  • dobrá znalost sortimentu autodílů
  • nutná znalost práce na PC (excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrá komunikační úroveň
  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu (není podmínkou)
  • obchodní dovednosti, solidnost, cílevědomost, samostatnost
  • týmového hráče s komunikačními dovednostmi, prezentačními schopnosti a profesionálním vystupováním
  • trestní bezúhonost

Nabízíme:

  • prespektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti
  • práce na HPP
  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • dobré platové ohodnocení

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz a do předmětu mailu prosíme napište "CESKE_BUDEJOVICE-OPERATOR_PRODEJE"