Comline Auto Parts

Comline

Společnost Comline, která byla založena v roce 1991, je nezávislou britskou značkou, která je v současné době jednou z nejvýznamnějších, nejrychleji rostoucí v evropském automobilovém průmyslu, kde získala řadu ocenění, zejména „Queen‘s Award“ cenou britské královny za přínos své zemi v oblasti zahraničního obchodu. Podle deníku Financial Times se umístila v seznamu nejrychleji rostoucích evropských společností.

Společnost Comline nabízí rozmanitý sortiment výrobků zahrnující filtry, brzdové destičky, brzdové kotouče, řídicí systémy, zavěšení, maziva, stěrače, baterie a mnoho dalšího. Autodílům Comline důvěřují distributoři, servisy a technici ve více než 40 zemích světa.

Proč Comline?

 • U společnosti Comline je kvalita na prvním místě a proto je držitelem certifikátu řízení kvality ISO 9001. Cílem společnosti je zajistit spolehlivost a konzistenci napříč sortimentem a to pomohlo vytvořit značku Comline jako značku, které zákazníci po celém světě stále více důvěřují.
 • Společnost Comline nabízí rozmanitý sortiment náhradních dílů, který zahrnuje více než 8500 položek.
 • Společnost Comline má více než 30 let zkušeností na trhu s náhradními díly, kde se opírá o tým zkušených profesionálů v oboru s hlubokými znalostmi trhu a prokazatelnými výsledky při plnění potřeb svých zákazníků.
 • Společnost Comline provádí úplné srovnávací testy s originálními (OE) díly a kontroluje specifikace produktů pro zajištění bezproblémové montáže dílu servisním technikem.
 • Pro naprostý klid v duši jsou všechny produkty Comline dodávány s bezkonkurenční zárukou, přičemž na mnoho z nich je poskytována záruka 3 roky (nebo 60 000 km), což zaručuje naprostou spokojenost svým zákazníkům.

Sortiment

 • Spojky

  Spojkové sady

  Spojkové sady Comline jsou navrženy a vyráběny tak, aby za všech okolností poskytovaly vysokou kvalitu, spolehlivost, požadovaný výkon a snadnou montáž.

  Comline nabízí rozsáhlý sortiment spojek, který je neustále rozšiřován, aby byla zachována pověst dodavatele s jednou z nejkompletnějších nabídek spojkových sad na trhu s autodíly vůbec. Pokračující vývoj produktů rovněž zajišťuje, že nabídka zůstává aktuální a připravená plnit požadavky zákazníků po celé Evropě.

 • Brzdový segment

  Sortiment brzdových kotoučů a destiček v současné době pokrývá 95% typů evropských, japonských a korejských značek. Brzdové komponenty vyráběné ve společnosti Comline se vyznačují absolutní přesností a kvalitou zpracování. Veškeré brzdové destičky společnost Comline vyrábí ve svých výrobních závodech, které zaručují úplnou kontrolu nad výrobním procesem.

  Brzdový segment
 • Díly řízení

  Díly řízení

  Široká nabídka dílů řízení a zavěšení od společnosti Comline je vyrobena z kvalitních materiálů s využitím nejnovějších strojírenských technologií. Všechny díly řízení jsou pro zajištění maximální účinnosti podrobovány rozsáhlým testům. V nabízeném sortimentu jsou k dispozici klouby, čepy, ramena, pouzdra, tyčky stabilizátoru, sady a další díly.

 • Filtry

  Společnost Comline jako jeden z mála výrobců disponuje rozsáhlou nabídkou sortimentu vzduchových, olejových, palivových a kabinových filtrů, kterými pokrývá zhruba 95% evropského trhu včetně široké škály filtrů s aktivním uhlíkem. Společnost Comline má 30leté zkušenosti s výrobou a inovací filtrů pro osobní automobily. Při výrobě používá kvalitní materiály shodné s OE výrobou.

  Filtry
 • Vodní pumpy

  Vodní pumpy

  Vodní pumpy a čerpadla jsou vyráběny z kvalitních slitin a jsou dodávány s ložisky s prodlouženou životností. Velikost lopatkového rotoru, rychlost sání, tvar konstrukce a typ materiálu odpovídá originálnímu dílu. Zaručují tak potřebný výkon a spolehlivost.

 • Homokinetické klouby

  Comline nabízí jeden z nejkompletnějších sortimentů sad homokinetických kloubů na trhu. Díky kombinaci precizní výroby a závazku Comline ke kvalitě se v naší nabídce sad homokinetických kloubů spojuje výkon se zárukou a spolehlivostí. Sady homokinetických kloubů Comline jsou dodávány s veškerým příslušenstvím nutným pro snadnou a bezchybnou instalaci.

  Homokinetické klouby
 • Ložiska a náboje kol

  Ložiska a náboje kol

  Každá položka dílu je dodávána jako kompletní sada a obsahuje veškeré důležité příslušenství, potřebné pro jednoduchou a pohodlnou instalaci. Náboje a ložiska kol Comline vynikají skvělým zpracováním a jsou vyráběny podle náročných norem. Ložiska jsou vyráběna v materiálech prémiové jakosti. Comline vyrábí několik druhů ložisek od jednořadých, kuželíkových, dvouřadých až po ložiska s dvojitou přírubou a integrovaným nábojem nebo senzorem ABS.

 • Stěrače

  Stěrače Comline jsou navržené s použitím nejnovějších technologií současně používaných ve výrobě plochých stěračů. Byly vyvinuty tak, aby poskytovaly optimální kontakt s čelním sklem za všech povětrnostních podmínek. Stěrače jsou vyráběny z kvalitní lisované gumy, která si zachovává dobré vlastnosti v teplotních podmínkách od -50°C až do +50°C.

  Stěrače
 • Oleje

  Oleje

  Široký sortiment olejů a maziv od společnosti Comline pro všechny populární evropské, japonské a korejské typy motorů, včetně hybridních vozidel 0W20 a ekvivalentu 5W20 Eco pro motory Ford EcoBoost. Oleje jsou vyrobeny v evropských rafinériích. Nabídka olejů zahrnuje syntetické a polosyntetické motorové oleje celé řady viskozit a široký výběr převodových olejů, hydraulických olejů a brzdových kapalin.

Kontaktujte nás

Potřebujete s něčím pomoci?
Kontaktujte nás.