Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Homokinetické klouby

Sady homokinetických kloubů Comline

Homokinetické klouby

Díky kombinaci precizní výroby a závazku k dodržování kvality Comline vyrábí a dodává spolehlivé homokinetické klouby. Důkazem je zčernalý povrch drážkování všech homokinetických kloubů, jenž je přímým důsledkem procesu tepelného vytvrzování, které přináší zvýšenou pevnost a tuhost. Sady homokinetických kloubů Comline jsou dodávány s veškerým příslušenstvím nutným pro snadnou a bezchybnou instalaci.

Kvalitní sortiment

Comline nabízí jeden z nejkompletnějších sortimentů sad homokinetických kloubů (CV) na trhu s autopříslušenstvím: více než 220 položek, které zahrnují většinu evropských, japonských a korejských vozů. Díky kombinaci precizní výroby a závazku Comline ke kvalitě se v naší nabídce sad homokinetických kloubů spojuje výkon se zárukou a spolehlivostí.

Klíčové charakteristiky

 • Vyrobeno pro výkon
 • Zčernalý povrch drážkování všech homokinetických kloubů Comline je přímým důsledkem procesu tepelného vytvrzování, které přináší zvýšenou pevnost a tuhost.
 • Dokonalá náhrada
  • Sady homokinetických kloubů Comline jsou dodávány s veškerým příslušenstvím nutným pro perfektní instalaci.
  • To zahrnuje:
   • Svorky
   • Šrouby
   • Plastické mazivo

Montáž

Montáž sad homokinetických kloubů Comline CV je velmi jednoduchá, protože s každým dílem je dodáváno také potřebné příslušenství.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Soubory ke stažení

Comline - Homokinetické klouby Comline - Homokinetické klouby