Aktuality
coraHB Tools - Tour 2020

Dovolujeme si Vás pozvat
na výjimečnou ROADSHOW nářadí, garážového vybavení, servisní techniky a diagnostiky, která se uskuteční na pobočkách
společnosti coraHB autodíly.

  9.6.2020    Havlíčkův Brod
11.6.2020    Jihlava
15.6.2020    Třebíč
17.6.2020    Brno
19.6.2020    České Budějovice

05.6.2020
coraHB Tools - Tour 2020 ČESKÉ BUDĚJOVICE

19.6. 2020    ČESKÉ BUDĚJOVICE, Vráto 96
       
    9:00 - 16:00    coraHB Tools - Nářadí a garážová technika
    9:00 - 16:00    ACI - Klimatizační technika
    9:00 - 16:00    Milwaukee - Aku, síťové a ruční nářadí
    9:00 - 16:00    Ferdus - Garážová technika
    12:00 - 14:00    Texa - Diagnostika

05.6.2020
Všechny novinky

Sortiment náhradních dílů

Proč si vybrat ze sortimentu dílů od společnosti Comline?

uvodni obrazek sekce sortiment

  • Společnost neustále zdokonaluje a kontroluje svoje produkty. V laboratořích společnosti své výrobky nepřetržitě  podrobuje rozsáhlým testům kvality.
  • Kvalita výrobků je kontrolována ve všech výrobních procesech.
  • Všechny výrobky podstupují zkoušky únavové životnosti. Testují se také pevnostní, materiálové, metalografické a rozměrové vlastnosti výrobku.
  • Společnost je držitelem certifikátu řízení kvality ISO 9001. Výroba dosahuje konzistentní kvality u všech výrobků.

Spojkové sady

Spojkové sady

Klasické, jednohmotové se setrvačníkem (SMF)

Spojkové sady Comline jsou navrženy a vyráběny tak, aby za všech okolností poskytovaly vysokou kvalitu, spolehlivost, požadovaný výkon a snadnou montáž. Výroba a kompletace probíhá v továrnách ve Velké Británii. Tím je zajištěno, že každá spojková sada bude splňovat všechny požadované parametry. Comline nabízí spojkové sady s klasickým, či “jednohmotovým” setrvačníkem (SMF) - osvědčená a spolehlivá konstrukce.

Brzdové segmenty

Brzdové segmenty

Spolehněte se na vysoce kvalitní brzdové kotouče a destičky od Comline

Sortiment brzdových kotoučů a destiček v současné době pokrývá 95% typů evropských, japonských a korejských značek.

Brzdové komponenty vyráběné ve společnosti Comline se vyznačují absolutní přesností a kvalitou zpracování. Například brzdové destičky jsou vyráběny s protihlukovou vrstvou RMR. V nezávislých testech EU (ECE R90) plní Comline jako jeden z mála toleranci +/- 15% oproti OE.

 

 

Díly řízení

Díly řízení

Ramena, stabilizátory, čepy

Široká nabídka dílů řízení a zavěšení od společnosti Comline je vyrobena z kvalitních materiálů. S využitím nejnovějších strojírenských technologií tyto díly poskytují požadovanou kvalitu, sílu a dlouhověkost. V nabízeném sortimentu jsou k dispozici klouby, čepy, ramena, pouzdra, tyčky stabilizátoru, sady a další díly.

Všechny díly řízení jsou pro zajištění maximální účinnosti podrobovány rozsáhlým testům. Vodní pumpy a čerpadla jsou vyráběny z kvalitních slitin a jsou dodávány s ložisky s prodlouženou životností. Ložiska využívají vysoce kvalitní mazivo s teplotním rozsahem od -40°C do 200°C a zároveň mají příznivý vliv na úroveň hluku. Těsnící kroužky jsou testovány pro zajištění správné úrovně tlaku a těsnosti. Velikost lopatkového rotoru, rychlost sání, tvar konstrukce a typ materiálu odpovídá originálnímu dílu.

 

Filtry

Filtry

Palivové, olejové, kabinové, vzduchové filtry

Společnost Comline jako jeden z mála výrobců disponuje rozsáhlou nabídkou sortimentu vzduchových, olejových, palivových a kabinových filtrů, kterými pokrývá zhruba 95% evropského trhu včetně široké škály filtrů s aktivním uhlíkem. Společnost Comline má 25-leté zkušenosti s výrobou a inovací filtrů pro osobní automobily. Používá kvalitní filtrační papír, který se využívá v OE výrobě.

Vodní pumpy

Vodní pumpy

Vodní pumpy a čerpadla

Vodní pumpy a čerpadla jsou vyráběny z kvalitních slitin a jsou dodávány s ložisky s prodlouženou životností.

Ložiska využívají vysoce kvalitní mazivo s teplotním rozsahem od -40°C do 200°C a zároveň mají příznivý vliv na úroveň hluku. Těsnící kroužky jsou testovány pro zajištění správné úrovně tlaku a těsnosti.

Velikost lopatkového rotoru, rychlost sání, tvar konstrukce a typ materiálu odpovídá originálnímu dílu.

 

Homokinetické klouby

Homokinetické klouby

Sady homokinetických kloubů Comline

Díky kombinaci precizní výroby a závazku k dodržování kvality Comline vyrábí a dodává spolehlivé homokinetické klouby. Důkazem je zčernalý povrch drážkování všech homokinetických kloubů, jenž je přímým důsledkem procesu tepelného vytvrzování, které přináší zvýšenou pevnost a tuhost. Sady homokinetických kloubů Comline jsou dodávány s veškerým příslušenstvím nutným pro snadnou a bezchybnou instalaci.

Ložiska a náboje kol

Ložiska a náboje kol

Perfektně zpracované náboje a ložiska kol určené pro trh s náhradními díly

Náboje a ložiska kol Comline vynikají skvělým zpracováním a jsou vyráběny podle náročných norem. Ložiska jsou dodávána v sadách se všemi příslušnými součástmi s cílem umožnit jednoduchou a přesnou instalaci. Ložiska jsou vyráběna v materiálech prémiové jakosti. Comline vyrábí několik druhů ložisek od jednořadých, kuželíkových, dvouřadých až po ložiska s dvojitou přírubou a integrovaným nábojem nebo senzorem ABS.

Stěrače

Stěrače

Hybridní, ploché a ramínkové stěrače

Stěrače Comline jsou navržené s použitím nejnovějších technologií současně používaných ve výrobě plochých stěračů. Byly vyvinuty tak, aby poskytovaly optimální kontakt s čelním sklem za všech povětrnostních podmínek. Stěrače jsou vyráběny z kvalitní lisované gumy, která si zachovává dobré vlastnosti v teplotních podmínkách od -50°C až do +50°C