Aktuality
Nezvítězili jsme, ale i tak nás to těší

V soutěži "Cena hejtmana kraje Vysočina za společenskou odpovědnost", se naše společnost umístila na pátém místě.

11.4.2017
Napsali o nás

www.motofocus.czPortál motofocus.cz uveřejnil článek "coraHB autodíly výhradním distributorem firmy Comline pro ČR"

 

 

 

 

 

 

 

 

28.2.2017
Všechny novinky

Sortiment náhradních dílů

Proč si vybrat ze sortimentu dílů od společnosti Comline?

uvodni obrazek sekce sortiment

  • Společnost neustále zdokonaluje a kontroluje svoje produkty. V laboratořích společnosti své výrobky nepřetržitě  podrobuje rozsáhlým testům kvality.
  • Kvalita výrobků je kontrolována ve všech výrobních procesech.
  • Všechny výrobky podstupují zkoušky únavové životnosti. Testují se také pevnostní, materiálové, metalografické a rozměrové vlastnosti výrobku.
  • Společnost je držitelem certifikátu řízení kvality ISO 9001. Výroba dosahuje konzistentní kvality u všech výrobků.

Spojkové sady

Spojkové sady

Klasické, jednohmotové se setrvačníkem (SMF)

Spojkové sady Comline jsou navrženy a vyráběny tak, aby za všech okolností poskytovaly vysokou kvalitu, spolehlivost, požadovaný výkon a snadnou montáž. Výroba a kompletace probíhá v továrnách ve Velké Británii. Tím je zajištěno, že každá spojková sada bude splňovat všechny požadované parametry. Comline nabízí spojkové sady s klasickým, či “jednohmotovým” setrvačníkem (SMF) - osvědčená a spolehlivá konstrukce.

Brzdové segmenty

Brzdové segmenty

Spolehněte se na vysoce kvalitní brzdové kotouče a destičky od Comline

Sortiment brzdových kotoučů a destiček v současné době pokrývá 95% typů evropských, japonských a korejských značek.

Brzdové komponenty vyráběné ve společnosti Comline se vyznačují absolutní přesností a kvalitou zpracování. Například brzdové destičky jsou vyráběny s protihlukovou vrstvou RMR. V nezávislých testech EU (ECE R90) plní Comline jako jeden z mála toleranci +/- 15% oproti OE.

 

 

Díly řízení

Díly řízení

Ramena, stabilizátory, čepy

Široká nabídka dílů řízení a zavěšení od společnosti Comline je vyrobena z kvalitních materiálů. S využitím nejnovějších strojírenských technologií tyto díly poskytují požadovanou kvalitu, sílu a dlouhověkost. V nabízeném sortimentu jsou k dispozici klouby, čepy, ramena, pouzdra, tyčky stabilizátoru, sady a další díly.

Všechny díly řízení jsou pro zajištění maximální účinnosti podrobovány rozsáhlým testům. Vodní pumpy a čerpadla jsou vyráběny z kvalitních slitin a jsou dodávány s ložisky s prodlouženou životností. Ložiska využívají vysoce kvalitní mazivo s teplotním rozsahem od -40°C do 200°C a zároveň mají příznivý vliv na úroveň hluku. Těsnící kroužky jsou testovány pro zajištění správné úrovně tlaku a těsnosti. Velikost lopatkového rotoru, rychlost sání, tvar konstrukce a typ materiálu odpovídá originálnímu dílu.

 

Filtry

Filtry

Palivové, olejové, kabinové, vzduchové filtry

Společnost Comline jako jeden z mála výrobců disponuje rozsáhlou nabídkou sortimentu vzduchových, olejových, palivových a kabinových filtrů, kterými pokrývá zhruba 95% evropského trhu včetně široké škály filtrů s aktivním uhlíkem. Společnost Comline má 25-leté zkušenosti s výrobou a inovací filtrů pro osobní automobily. Používá kvalitní filtrační papír, který se využívá v OE výrobě.

Vodní pumpy

Vodní pumpy

Vodní pumpy a čerpadla

Vodní pumpy a čerpadla jsou vyráběny z kvalitních slitin a jsou dodávány s ložisky s prodlouženou životností.

Ložiska využívají vysoce kvalitní mazivo s teplotním rozsahem od -40°C do 200°C a zároveň mají příznivý vliv na úroveň hluku. Těsnící kroužky jsou testovány pro zajištění správné úrovně tlaku a těsnosti.

Velikost lopatkového rotoru, rychlost sání, tvar konstrukce a typ materiálu odpovídá originálnímu dílu.

 

Homokinetické klouby

Homokinetické klouby

Sady homokinetických kloubů Comline

Díky kombinaci precizní výroby a závazku k dodržování kvality Comline vyrábí a dodává spolehlivé homokinetické klouby. Důkazem je zčernalý povrch drážkování všech homokinetických kloubů, jenž je přímým důsledkem procesu tepelného vytvrzování, které přináší zvýšenou pevnost a tuhost. Sady homokinetických kloubů Comline jsou dodávány s veškerým příslušenstvím nutným pro snadnou a bezchybnou instalaci.

Ložiska a náboje kol

Ložiska a náboje kol

Perfektně zpracované náboje a ložiska kol určené pro trh s náhradními díly

Náboje a ložiska kol Comline vynikají skvělým zpracováním a jsou vyráběny podle náročných norem. Ložiska jsou dodávána v sadách se všemi příslušnými součástmi s cílem umožnit jednoduchou a přesnou instalaci. Ložiska jsou vyráběna v materiálech prémiové jakosti. Comline vyrábí několik druhů ložisek od jednořadých, kuželíkových, dvouřadých až po ložiska s dvojitou přírubou a integrovaným nábojem nebo senzorem ABS.

Stěrače

Stěrače

Hybridní, ploché a ramínkové stěrače

Stěrače Comline jsou navržené s použitím nejnovějších technologií současně používaných ve výrobě plochých stěračů. Byly vyvinuty tak, aby poskytovaly optimální kontakt s čelním sklem za všech povětrnostních podmínek. Stěrače jsou vyráběny z kvalitní lisované gumy, která si zachovává dobré vlastnosti v teplotních podmínkách od -50°C až do +50°C

newsletter

Přejete si pravidelně dostávat newsletter?

Navštivte nás