Aktuality
Pobočka Jihlava v novém kabátku

Pro naše zákazníky jsme vylepšili celou prodejnu. Podívejte se jak se to kolegům v Jihlavě povedlo.

26.11.2016
Mistrovství mechaniků pomáhá dětem.

Každoročně darujeme veškerý výtěžek ze vstupného a tomboly vybrané na akci Mistrovství mechaniků na dobrou věc. Dobročinnost k našemu festivalu od začátku neodmyslitelně patří. Proto jsme neváhali ani chvíli a v této krásné tradici pokračujeme i tento rok. Letos jsme se rozhodli všechny vybrané peněžní prostředky darovat ve prospěch opuštěných dětí v Dětském domově  v Nové Vsi u Chotěboře.

Proto doufáme, že přijdete náš festival navštívit a zasoutěžit si o hezké ceny, aby částka, kterou věnujeme dětskému domovu, byla co nejvyšší.

 

Minulý rok se díky Vám podařilo vybrat a předat 40 000,- Kč!

28.7.2016
Všechny novinky

AIRTEX

Společnost Airtex Products S.A. sídlící ve španělské Zarogoze vznikla roku 1953. V současnosti Airtex patří pod divizi americké společnosti ASC, která představuje největší nezávislou skupinu výrobců vodních a palivových čerpadel pro automobilový průmysl na světě. Firma se zabývá výrobou kvalitních vodních čerpadel, které jsou dodávány také do prvovýroby.

Kvalitu produktů své výroby firma dokládá získanou certifikací ISO/TS 16949.

Dalším odvětvím, které souvisí s předchozím a firma se jím zabývá, jsou čerpadla paliva a díly rozvodů motoru. Společnost bedlivě lpí na výstupní kontrole a kvalitě svých produktu a např. u vodních pump prochází všechna čerpadla tlakovou zkouškou (většina ostatních výrobců podrobuje zkoušce pouze náhodně vybrané vzorky).

Produkty společnosti Airtex jsou zařazeny v katalogu autodílů TECDOC.

Internetové stránky výrobce jsou k dispozici na: http://web.airtex.es/

Logo

Fotogalerie

 

Náhradní díly v sortimentu dodavatele
 
newsletter

Přejete si pravidelně dostávat newsletter?

Navštivte nás