Aktuality
Nezvítězili jsme, ale i tak nás to těší

V soutěži "Cena hejtmana kraje Vysočina za společenskou odpovědnost", se naše společnost umístila na pátém místě.

11.4.2017
Napsali o nás

www.motofocus.czPortál motofocus.cz uveřejnil článek "coraHB autodíly výhradním distributorem firmy Comline pro ČR"

28.2.2017
Všechny novinky

Libínské sedlo - Prachatice 5. - 7. 8. 2016

Prachatice

Dost netradičně se náš tým rozjel úplně na druhou stranu republiky, než je zvykem a to na jih čech do Prachatic.

První srpnový víkend nabídl příznivcům závodů do vrchu nevídanou podívanou. Na trati se totiž historicky poprvé sešli jezdci tří seriálů – Maverick Rescue Euro Cupu, Edda Cupu a Mistrovství České republiky.
Závody se tentokrát přesunuly do jižních Čech, startovalo se na velice rychlé, 4200 metrů dlouhé trati vedoucí z Prachatic do Libínského Sedla. Krásné Pošumaví a atraktivní startovní pole, které tvořilo téměř 130 závodních speciálů, slibovalo zajímavé souboje.
Po vydatných pátečních deštích se počasí umoudřilo, a tak se v sobotu i v neděli závodilo na suché trati.

Jedinou skvrnou na tomto víkendu byl počet přihlášených ve třídě HA - 2000, kde byl náš jezdec sám. A ve skupině historiků se potkal jen s Michalem Žáčkem na Škodě 125.

Nezbývalo, než si užít krásnou rychlou trať a stanovit co nejlepší čas, aby bylo pro příště co zlepšovat.

Výsledkem byl tedy po oba dny první místa v HA - 2000 i ve skupině historik a nejlepší čas zajetý na kopci 2:14:65