Aktuality
Napsali o nás

www.motofocus.czPortál motofocus.cz uveřejnil článek "coraHB autodíly výhradním distributorem firmy Comline pro ČR"

28.2.2017
CoraHB autodíly byla jmenována do soutěže o cenu hejtmana kraje Vysočina

Na základě doporučení starosty Havlíčkova Brodu pana Tecla  byla naše společnost zařazena do soutěže za společenskou odpovědnost vyhlášená hejtmanem kraje Vysočina.

Cílem této aktivity je ocenit a poukázat na organizace, které do svých provozních činností integrují zájmy sociální, environmentální, etické, lidskoprávní a zájmy zákazníků.

Děkujeme

23.2.2017
Všechny novinky

Historic Racing Club Jihlava

Kalendář závodů Maverick Rescue Euro Cup 2017

Kalendář 2017

A je to venku! Již je znám kalendář závodů pro nadcházející ročník Maverick Rescue Euro Cupu 2017 !!

Slavnostní vyhlášení Maverick rescue Euro Cup 2016

Újezd u Brna

Jako každý ročník, tak i tento si zasloužil slavnostní vyhlášení, které se konalo 19. 11. 2016 v Újezdu u Brna.

XI. Divácká 13° - Diváky u Hustopeč - 16. - 18. 9. 2016

Diváky u Hustopeč

Tradičně poslední závod sezony 2016 se konal v Divákách u Hustopeč. Závod, ve kterém už pro náš tým už o nic nešlo se nesl v duchu pohodové atmosféry.

IV. Šternberský vrch - ECCE HOMO Šternberk 9. - 10. 9. 2016

Šternberk

ECCE HOMO... již tento název dává všem zasvěceným jasnou zprávu o čem je řeč. A tento evropský kopec čekal i na náš tým.

V. Bratrušovské serpentiny - 26. - 28. 8. 2016

Bratrušov u Šumperka

Naším týmem velmi oblíbená trať v Bratrušově čekala na další závodní víkend, který byl pro náš tým úspěšný.

Libínské sedlo - Prachatice 5. - 7. 8. 2016

Prachatice

Dost netradičně se náš tým rozjel úplně na druhou stranu republiky, než je zvykem a to na jih čech do Prachatic.

VI. Slovácký kopec - Násedlovice u Kyjova

Násedlovice

Proti původnímu kalendáři se opět vyskytla změna kopce a to místo plánovaného Vlčího vrchu se jel závod v Násedlovicích u Kyjova.

Legendy 2016

Praha - Bohnice

Poprvé od stavby vozu byl tým HRC se svým vozem Opel Kadett GSi pozván do prestižní společnosti mezi legendy do pražských Bohnic.

LVI. a LVII. Ústecká 21° memoriál Miroslava Urbana 28. - 29. 5. 2016

Ústí nad Orlicí

Znovuobnovená tradice závodů do vrchu vedoucí na trati z Ústí nad Orlicí až na Andrlův chlum dala novou výzvu pro náš tým, který zde nikdy nejel...nutno říci, že víkend byl velmi zajímavý.

XXXV. Zámecký vrch 7. - 8. 5. 2016

Náměšť nad Oslavou

Dva dny po vystavení závodního speciálu v obchodním domě City park Jihlava se náš tým přesunul pod jeden z nejkrásnějších a divácky nejnavštěvovanější kopec v seriálu Maverick rescue Euro cup 2016.