Aktuality
Nezvítězili jsme, ale i tak nás to těší

V soutěži "Cena hejtmana kraje Vysočina za společenskou odpovědnost", se naše společnost umístila na pátém místě.

11.4.2017
Napsali o nás

www.motofocus.czPortál motofocus.cz uveřejnil článek "coraHB autodíly výhradním distributorem firmy Comline pro ČR"

28.2.2017
Všechny novinky

Historic Racing Club Jihlava

GMS Hillclimb Prolog 1. - 2. 4. 2017

Masarykův obruh Brno

Začátek sezony je tu! Jako táměř každý rok se uskutečnil závod na "rozježdění". Oproti loňskému roku, kdy se první závod sezony konal ve Vysokém Mýtě se tentokrát zvuky motorů rozezněly na Masarykově okruhu v Brně, kde se jel kopec v protisměru o délce 2435m s převýšením 73m.

Kalendář závodů Maverick Rescue Euro Cup 2017

Kalendář 2017

A je to venku! Již je znám kalendář závodů pro nadcházející ročník Maverick Rescue Euro Cupu 2017 !!

Slavnostní vyhlášení Maverick rescue Euro Cup 2016

Újezd u Brna

Jako každý ročník, tak i tento si zasloužil slavnostní vyhlášení, které se konalo 19. 11. 2016 v Újezdu u Brna.

XI. Divácká 13° - Diváky u Hustopeč - 16. - 18. 9. 2016

Diváky u Hustopeč

Tradičně poslední závod sezony 2016 se konal v Divákách u Hustopeč. Závod, ve kterém už pro náš tým už o nic nešlo se nesl v duchu pohodové atmosféry.

IV. Šternberský vrch - ECCE HOMO Šternberk 9. - 10. 9. 2016

Šternberk

ECCE HOMO... již tento název dává všem zasvěceným jasnou zprávu o čem je řeč. A tento evropský kopec čekal i na náš tým.

V. Bratrušovské serpentiny - 26. - 28. 8. 2016

Bratrušov u Šumperka

Naším týmem velmi oblíbená trať v Bratrušově čekala na další závodní víkend, který byl pro náš tým úspěšný.

Libínské sedlo - Prachatice 5. - 7. 8. 2016

Prachatice

Dost netradičně se náš tým rozjel úplně na druhou stranu republiky, než je zvykem a to na jih čech do Prachatic.

VI. Slovácký kopec - Násedlovice u Kyjova

Násedlovice

Proti původnímu kalendáři se opět vyskytla změna kopce a to místo plánovaného Vlčího vrchu se jel závod v Násedlovicích u Kyjova.

Legendy 2016

Praha - Bohnice

Poprvé od stavby vozu byl tým HRC se svým vozem Opel Kadett GSi pozván do prestižní společnosti mezi legendy do pražských Bohnic.

LVI. a LVII. Ústecká 21° memoriál Miroslava Urbana 28. - 29. 5. 2016

Ústí nad Orlicí

Znovuobnovená tradice závodů do vrchu vedoucí na trati z Ústí nad Orlicí až na Andrlův chlum dala novou výzvu pro náš tým, který zde nikdy nejel...nutno říci, že víkend byl velmi zajímavý.