Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

AIRTEX

Společnost Airtex Products S.A. sídlící ve španělské Zarogoze vznikla roku 1953. V současnosti Airtex patří pod divizi americké společnosti ASC, která představuje největší nezávislou skupinu výrobců vodních a palivových čerpadel pro automobilový průmysl na světě. Firma se zabývá výrobou kvalitních vodních čerpadel, které jsou dodávány také do prvovýroby.

Kvalitu produktů své výroby firma dokládá získanou certifikací ISO/TS 16949.

Dalším odvětvím, které souvisí s předchozím a firma se jím zabývá, jsou čerpadla paliva a díly rozvodů motoru. Společnost bedlivě lpí na výstupní kontrole a kvalitě svých produktu a např. u vodních pump prochází všechna čerpadla tlakovou zkouškou (většina ostatních výrobců podrobuje zkoušce pouze náhodně vybrané vzorky).

Produkty společnosti Airtex jsou zařazeny v katalogu autodílů TECDOC.

Internetové stránky výrobce jsou k dispozici na: http://web.airtex.es/

Logo

Fotogalerie

 

Náhradní díly v sortimentu dodavatele