Aktuality
coraHB Tools - Tour 2020

Dovolujeme si Vás pozvat
na výjimečnou ROADSHOW nářadí, garážového vybavení, servisní techniky a diagnostiky, která se uskuteční na pobočkách
společnosti coraHB autodíly.

  9.6.2020    Havlíčkův Brod
11.6.2020    Jihlava
15.6.2020    Třebíč
17.6.2020    Brno
19.6.2020    České Budějovice

05.6.2020
coraHB Tools - Tour 2020 ČESKÉ BUDĚJOVICE

19.6. 2020    ČESKÉ BUDĚJOVICE, Vráto 96
       
    9:00 - 16:00    coraHB Tools - Nářadí a garážová technika
    9:00 - 16:00    ACI - Klimatizační technika
    9:00 - 16:00    Milwaukee - Aku, síťové a ruční nářadí
    9:00 - 16:00    Ferdus - Garážová technika
    12:00 - 14:00    Texa - Diagnostika

05.6.2020
Všechny novinky

Obchodní informace

Naše společnost zajišťuje v oblasti aftermarketu  (sekundární trh  automobilového průmyslu)  maloobchodní a velkoobchodní prodej náhradních dílů na osobní a lehké užitkové vozy.
 

Sortiment zboží

Prodáváme a nabízíme především tento sortiment náhradních dílů:
  • Náhradní díly na osobní a lehké užitkové vozy
  • Příslušenství
  • Provozní kapaliny a náplně
  • Oleje a maziva
  • Autokosmetiku & autochemii
  • Pneumatiky
  • Karosářské díly
  • Universální díly

Způsoby nakupování a objednávání zboží

Výše uvedený sortiment náhradních dílů a příslušenství lze objednat osobně na pobočkách, telefonicky prostřednictvím našich operátorů nebo vybráním požadovaného zboží v elektronickém obchodě eshop.corahb.cz.

 

Budeme však rádi, když dáte přednost objednávce podané prostřednictvím elektronického obchodu, protože tím se vzájemná komunikace značně zjednoduší a sníží se pravděpodobnost výskytu problémů.

Pokud si nebudete jisti, zda daný produkt přesně vyhovuje Vašim potřebám nebo typu či stáří opravovaného vozu, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme s výběrem.
 

Doručení objednaného zboží a rozvoz

Maloobchodním zákazníkům je zboží doručováno prostřednictvým distribuční síťě PPL, dle aktuálních cen přepravce. Objednané zboží je také možné odebrat osobně na některé s poboček coraHB.
 
Velkoobchodním - registrovaným zákazníkům společnost coraHB zajišťuje přepravu zboží vlastní dopravou - denními rozvozy až přímo k zákazníkovi. Jedná se o dopravu zboží vybraným zákazníkům, se kterými má společnost coraHB autodíly s.r.o. uzavřenou individuální smlouvu. 
 

Platba za objednané zboží

Koncový zákazníci platí hotově, nebo dobírkou při přebírce zboží.
 
Registrovaní zákazníci za zboží platí hotově nebo na fakturu dle smluvených podmínek stanovených smlouvou. 

Logistika a zásobování

V našich skladech je uloženo přes 12000 druhů položek. Naše sklady jsou denně průběžně doplňovány. Dalších 850000 druhů položek dodáme do 24 hodin od objednání. 

Služby a podpora

Poskytujeme materiální a finanční investice do vybavení provozoven našich zákazníků. nabízíme školení, vzdělávací programy, půjčujeme diagnostické jednotky a přípravky. Máme zkušené a kvalifikované pracovníky.
 

Eshop

V našem eshopu najdete přes 1,5 milionu položek, pečlivě uspořádaných do skupin náhradních dílů. Eshop je propojen s aktualizovanou databází náhradních dilů TecDOC. Nákupem na eshopu můžete získat slevy z nákupu a další výhody plynoucí s elektronického prodeje (ušetření peněz, času a dalších zbytečných nákladů).. 

Benefity a akce

Pro své obchodní partnery a zákazníky jsme vybudovali atraktivní systém slev, bonusových bodů  a akčních nabídek zaměřených na zboží, novinky, odměny, dárky, investice do rozvoje a extra služby. 
 
Aktuální nabídky můžete najít a sledovat na našich stránkach www.corahb.cz, eshop.corahb.cz nebo www.facebook.com/corahb nebo případně kontakovat některého z našich obchodních zástupců.