Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

O společnosti

CoraHB autodíly s.r.o. je česká společnost, zabývající se prodejem a distribucí náhradních dílů na všechny značky automobilů a lehkých užitkových vozidel. Za dlouholeté působení v oblasti aftermarketu  (sekundárního trhu  s náhradními díly), se společnost coraHB autodíly vypracovala z lokálního prodejce na spolehlivého regionálního prodejce náhradních dílů.

Lepší, rychlejší, spolehlivější....Každý rok dodáme svým zákazníkům náhradní díly, spotřební materiál a příslušenství na více než 10 tisíc vozů a lehkých užitkových vozidel. Denně naše dodávky rozvezou stovky náhradních dílů svým zákazníkům - nezávislým servisům a servisním garážím po celé Českomoravské vrchovině a Moravě, Brně, Praze a Ústí nad Labem.

Každý den pravidelně navštěvují naše prodejny a eshopy zákazníci z celé ČR nakupující náhradní díly, autokosmetiku a doplňky.

Díky našim zkušenostem v oboru jsme schopni zákazníkům nabídnout kvalitní a prověřené produkty za dobré ceny na jakoukoliv značku model, nebo díl.

I přes naši orientaci na nezávislé autoservisy neopomíjíme naše koncové zákazníky a drobné odběratele, kterým kromě prodeje náhradních dílů a příslušenství nabízíme případnou pomoc a služby při opravě vozů.