Aktuality
Nezvítězili jsme, ale i tak nás to těší

V soutěži "Cena hejtmana kraje Vysočina za společenskou odpovědnost", se naše společnost umístila na pátém místě.

11.4.2017
Napsali o nás

www.motofocus.czPortál motofocus.cz uveřejnil článek "coraHB autodíly výhradním distributorem firmy Comline pro ČR"

 

 

 

 

 

 

 

 

28.2.2017
Všechny novinky

O společnosti

CoraHB autodíly s.r.o. je česká společnost, zabývající se prodejem a distribucí náhradních dílů na všechny značky automobilů a lehkých užitkových vozidel. Za dlouholeté působení v oblasti aftermarketu  (sekundárního trhu  s náhradními díly), se společnost coraHB autodíly vypracovala z lokálního prodejce na spolehlivého regionálního prodejce náhradních dílů.

Lepší, rychlejší, spolehlivější....Každý rok dodáme svým zákazníkům náhradní díly, spotřební materiál a příslušenství na více než 10 tisíc vozů a lehkých užitkových vozidel. Denně naše dodávky rozvezou stovky náhradních dílů svým zákazníkům - nezávislým servisům a servisním garážím po celé Českomoravské vrchovině a Moravě, Brně, Praze a Ústí nad Labem.

Každý den pravidelně navštěvují naše prodejny a eshopy zákazníci z celé ČR nakupující náhradní díly, autokosmetiku a doplňky.

Díky našim zkušenostem v oboru jsme schopni zákazníkům nabídnout kvalitní a prověřené produkty za dobré ceny na jakoukoliv značku model, nebo díl.

I přes naši orientaci na nezávislé autoservisy neopomíjíme naše koncové zákazníky a drobné odběratele, kterým kromě prodeje náhradních dílů a příslušenství nabízíme případnou pomoc a služby při opravě vozů.

newsletter

Přejete si pravidelně dostávat newsletter?

Navštivte nás