Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Autoskla NordGlass

Autoskla NordGlass
 
NordGlass skupina je předním evropským výrobcem čelních skel pro automobilový sektor, železniční a lodní průmysl. Vyváží do pěti kontinentů a je též dodavatelem skel přímo do automobilky (např. BMW nebo Lamborghini) či výrobcem skel pro jiné značkové výrobce autoskel např. (SAINT-GOBAIN SEKURIT nebo SPLINTEX).Politika řízení společnosti a kvality podléhá v rámci certifikace: ISO 9001 a ISO 14001.
 
 

Stáhněte si katalog do Vašeho počítače, pro informaci o ceně vyhledejte v katalogu autosklo podle značky, modelu a stáří vozu. EuroKód (sloupec s názvem EUROCODE / NAGS) autoskla následně zkopírujte a vložte do vyhledávacího pole našeho elektronického obchodu: eshop.nextis.cz.

Soubory ke stažení

Kompletní offline katalog NordGlass Kompletní offline katalog NordGlass

 

Odkazy

http://store.nordglass.com/cz

Vyhledávací katalog a stránky zastoupení v ČR