Aktuality
coraHB Tools - Tour 2020

Dovolujeme si Vás pozvat
na výjimečnou ROADSHOW nářadí, garážového vybavení, servisní techniky a diagnostiky, která se uskuteční na pobočkách
společnosti coraHB autodíly.

  9.6.2020    Havlíčkův Brod
11.6.2020    Jihlava
15.6.2020    Třebíč
17.6.2020    Brno
19.6.2020    České Budějovice

05.6.2020
coraHB Tools - Tour 2020 ČESKÉ BUDĚJOVICE

19.6. 2020    ČESKÉ BUDĚJOVICE, Vráto 96

    9:00 - 16:00    coraHB Tools - Nářadí a garážová technika
    9:00 - 16:00    ACI - Klimatizační technika
    9:00 - 16:00    Milwaukee - Aku, síťové a ruční nářadí
    9:00 - 16:00    Ferdus - Garážová technika
    12:00 - 14:00    Texa - Diagnostika

05.6.2020
Všechny novinky

Skladnice / Skladník - JIHLAVA

Jedná se o práci na plný úvazek s 3 měsíční zkušební dobou.

Počet míst: 1
Pracovní doba: 1 směnný provoz
Místo výkonu práce: Jihlava

Pracovní náplň: Skládání zboží, příjem a zaskladnění zboží, vychystávání a výdej zboží, vedení skladové agendy (tisk dokladů faktury, dodací listy apod.) + ostatní (inventury apod.)

Mzda: 18 800,- Kč

Nástup: 1.1.2020

Požadujeme:

  • Minimální vzdělání: střední odborné (vyučen), nebo středoškolské vzdělání.
  • Nutná praktická zkušenost a znalost práce na PC (např. excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence), prakticky celá skladová evidence je vedena ve firemním systému proto je znalost práce na PC pro tuto pozici zásadní.
  • řidičský průkaz skupiny B
  • průkaz VZV (není podmínkou -> možnost zaškolení)
  • systematický způsob práce
  • samostatnost
  • odpovědnost
  • pečlivost
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita
  • znalosti v oblasti autodílů výhodou (nikoliv však podmínkou)
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní pracovní místo, práci v dobrém týmu zkušených lidí.

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz. Do předmětu mailu prosíme
napište "JI-SKLADNIK-EXPEDIENT".

Na základě směrnice EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, Vás upozorňujeme, že data (osobní údaje), která zašlete, poskytujete společnosti coraHB autodíly s.r.o. za účelem pracovního pohovoru.

Společnost coraHB autodíly s.r.o. prohlašuje, že osobní údaje uchazeče použije pro účely pracovních pohovorů, po dobu trvání všech kol pohovorů, nejdéle však 4 měsíce od obdržení osobních údajů. Po uplynutí této doby budou dokumenty obsahující osobní údaje smazány nebo skartovány.

UPOZORNĚNÍ : Své osobní údaje (životopisy, CV) zasílejte pouze na adresu našeho personálního oddělení personalni@corahb.cz, nebo langpaulova@corahb.cz