Operátor skladu PRAHA

Nástup:
možný ihned
Pracoviště: coraHB autodíly s.r.o., Tiskařská 599/12, Praha 10

Náplň práce:

  • příjem a uskladnění zboží, péče o sklad
  • kompletace objednávek pro naše zákazníky
  • balení a expedice zboží
  • spolupráce s kolegy na ostatních odděleních

Co požadujeme:

  • pracovitost a samostatnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • pozitivní přístup k práci
  • vstřícné a slušné vystupování
  • znalost práce na PC
  • práce ve 2 směnným 8h provozu
  • trestní bezúhonnost
  • předchozí zkušenosti se skladovou činností výhodou

Co nabízíme:

  • práce v mladém kolektivu
  • mzda až 31 000 Kč měsíčně
  • práce ve stabilní firmě a čistém prostředí
  • firemní benefity, výrazné zaměstnanecké slevy
  • dobré platové ohodnocení
  • příspěvek na stravu
  • příplatky za přesčasy
  • jistotu pravidelného měsíčního příjmu

V případě vašeho zájmu zašlete životopis na email personalni@corahb.cz.
Do předmětu mailu prosím napište "PRAHA-OPERÁTOR SKLADU".
Máte-li dotazy, volejte na tel. číslo +420 775 859 540.

Na základě směrnice EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, Vás upozorňujeme, že data (osobní údaje), která zašlete, poskytujete společnosti coraHB autodíly s.r.o. za účelem pracovního pohovoru.

Společnost coraHB autodíly s.r.o. prohlašuje, že osobní údaje uchazeče použije pro účely pracovních pohovorů, po dobu trvání všech kol pohovorů, nejdéle však 4 měsíce od obdržení osobních údajů. Po uplynutí této doby budou dokumenty obsahující osobní údaje smazány nebo skartovány.

UPOZORNĚNÍ: Své osobní údaje (životopisy, CV) zasílejte pouze na adresu našeho personálního oddělení personalni@corahb.cz.