Aktuality
coraHB Tools - Tour 2020

Dovolujeme si Vás pozvat
na výjimečnou ROADSHOW nářadí, garážového vybavení, servisní techniky a diagnostiky, která se uskuteční na pobočkách
společnosti coraHB autodíly.

  9.6.2020    Havlíčkův Brod
11.6.2020    Jihlava
15.6.2020    Třebíč
17.6.2020    Brno
19.6.2020    České Budějovice

05.6.2020
coraHB Tools - Tour 2020 ČESKÉ BUDĚJOVICE

19.6. 2020    ČESKÉ BUDĚJOVICE, Vráto 96

    9:00 - 16:00    coraHB Tools - Nářadí a garážová technika
    9:00 - 16:00    ACI - Klimatizační technika
    9:00 - 16:00    Milwaukee - Aku, síťové a ruční nářadí
    9:00 - 16:00    Ferdus - Garážová technika
    12:00 - 14:00    Texa - Diagnostika

05.6.2020
Všechny novinky

Operátor prodeje - TŘEBÍČ

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební 3 měsíční dobou.

Počet míst: 1
Pracovní doba: 8-hodinová
Místo výkonu práce: Třebíč
Pracovní náplň: Prodej a prezentace nabízeného sortimentu. Příjem a zpracování objednávky od zakazníka. Komunikace se zákazníkem, poskytování informací o nabízeném zboží a službách. Odpovědnost za pokladnu a svěřené prostředky, rozvoz zboží zákazníkovi.

Mzda: 18 800,- Kč + prémie

Nástup: 1.1.2020

Požadujeme:

  • dobrá znalost sortimentu autodílů,
  • nutná znalost práce na PC (excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence),
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • dobrá komunikační úroveň,
  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu (není podmínkou),
  • obchodní dovednosti, solidnost, cílevědomost, samostatnost,
  • týmového hráče s komunikačními dovednostmi, prezentačními schopnosti a profesionálním vystupováním,
  • trestní bezúhonost

Nabízíme:

  • prespektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti
  • práce na HPP
  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • dobré platové ohodnocení

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz a do předmětu mailu prosíme napište "TREBIC-OPERATOR_PRODEJE"

Na základě směrnice EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, Vás upozorňujeme, že data (osobní údaje), která zašlete, poskytujete společnosti coraHB autodíly s.r.o. za účelem pracovního pohovoru.

Společnost coraHB autodíly s.r.o. prohlašuje, že osobní údaje uchazeče použije pro účely pracovních pohovorů, po dobu trvání všech kol pohovorů, nejdéle však 4 měsíce od obdržení osobních údajů. Po uplynutí této doby budou dokumenty obsahující osobní údaje smazány nebo skartovány.

UPOZORNĚNÍ : Své osobní údaje (životopisy, CV) zasílejte pouze na adresu našeho personálního oddělení personalni@corahb.cz, nebo langpaulova@corahb.cz