Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Vyhodnocení sezóny 2014

Vyhodnocení sezóny 2014

Přečtěte si, jak viděl tým Historic racing club Jihlava uplynulou sezonu 2014 a co chystají za novinky do příštího ročníku.

Řev motorů všech kubatur utichl, vůně spáleného i nespáleného benzínu už také odvál vítr. Nyní nezbývá nic jiného, než vyhodnotit ukončenou první sezónu v závodech do vrchu v seriálu Maverick Rescue Euro Cup.

Očekávání - to bylo to slovo, které se hodilo k uplynulé premiérové sezóně. Nové, nevyzkoušené, závody nepolíbené auto i jezdec, to vše samo o sobě skrývalo spoustu očekávání.
První křest ohněm se stal závod v Násedlovicích, kde za značné zimy a prudkého větru mělo zjistit, zda bylo vše poskládáno tak jak mělo. Také se prověřili jezdcovi kvality. Násedlovice přinesly první vítězství, které odstartovalo sérii dalších skvělých umístění.

Celkově Historic Racing Club Jihlava odjel a dokončil 6 závodních víkendů v nichž posbíral zásluhou jezdce Pavla Vrátila 6 prvních a 5 druhých míst.
Těmito výsledky se stal mistrem ve své třídě HA1 - 2000 v celkovém hodnocení!

Nemalou důležitost představuje 3. místo ve skupině Historik, kde se klasifikují všechny skupiny historických vozidel (HA1 - 1300, HA1 - 2000, HA1 + 2000 a HA2).

Vzhledem k výsledkům považujeme letošní závodní sezónu za velmi úspěšnou, nejen kvůli získanému titulu, a třetího absolutního místa, dobré formě a výkonosti našeho Opelu a samozřejmě bezchybnosti jezdce, který
svým uměním nazapříčinil havárii, nebo chybu vedoucí ke kolizi se svodidly či jinou ochranou bariérou.

Cíle Historic Racing Club Jihlava do roku 2015?
Ty jsou poměrně jasné. Cílem je obhájit titul ve své třídě, polepšit si v celkovém hodnocení třídy historik a vylepšit časy zajeté v roce 2014. Nebude jednoduché, proti nám stojí a přibývají silní a rychlý soupeři.
Proto už nyní usilovně pracujeme na autě, jeho ladění a na úpravách, aby jsme byly na následujicí sezónu co nejlépe připraveni.