VI. Šternberský vrch - ECCE HOMO Šternberk - 8. 9. 2018

VI. Šternberský  vrch - ECCE HOMO Šternberk - 8. 9. 2018

Legendární evropská trať byla napořadu závodů MREC 2018. Jako každý rok se jedná o jednodenní závod, nicméně velmi krásný a dlouhý kopec sliboval úžasné svezení.

Velké obsazení legendárního závodu a mezi přihlášenými i náš jezdec Pavel Vrátil. Kopec, který v sobě má vše, jak rychlé pasáže, tak technické části. I ve Šternberku bylo velké teplo a trať se postupně vyhřála vysokou teplotu a taky se tým rozhodl, že ani na tento závod nenasadí nové pneumatiky, aby nedošlo k jejich nadměrnému přehřátí a velkému opotřebení, přecejen to není levná záležitost a tým musí myslet dobudoucna a to na sezonu 2019.

I přes velkou konkurenci se podařilo našemu jezdci dojet ve své třídě na prvním místě a zajet čtvrtý nejrychlejší čas mezi historiky. Tento výsledek je skvělou vizitkou jak našeho jezdce tak i výborně a spolehlivě fungující techniku.

Po dojetí a následné kontrole auta bylo zjištěno, že přední pneumatiky jsou "posmrti", vyčuhující plátno z pneu vyřklo ortel nad sadou pneuatik, která vydržela úctihodné dvě sezony.

Další závod se bude konat v Divákách u Hustopečí, jistotou je nasazení nových pneumatik...a vzhledem k oblíbenosti tratě a formě našeho jezdce se bude jistě na co těšit!!

 

Omlouváme se za velmi malou fotogalerii a chybějící videa, technika je technika a ta tentokrát zklamala.

Fotogalerie

 

Odkazy