Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Slavnostní vyhlášení Maverick rescue Euro Cup 21. 11. 2015

Újezd u Brna

Slavnostní vyhlášení Maverick rescue Euro Cup 21. 11. 2015

Předávání cen MREC 2015 v Újezdu u Brna, kam si náš tým přijel pro mnoho ocenění a pohárů.

Jednadvacátý listopad byl dnem, kdy došlo k oficiálnímu ukončení sezony 2015 v závodech do vrchu Maverick rescue Euro cup, které se konalo netradičně v Újezdu u Brna, když předešlé ročníky předávání cen se konaly v Násedlovicích. Naši jezdci samozdřejmě nemohli na předávání cen chybět a tak do kulturního domu v Újezdu přijel jak Pavel Vrátil, tak i týmový kolega Milan Zelený (4. místo ve trídě HA1 - 1300) a nemohl chybět i parťák z Brna Dušan Maleňák. Galavečer se nesl všeobecně v přátelském duchu. Náš jezdec Pavel Vrátil si převzal mnoho pohárů a to za: 1. místo ve třídě HA1 - 2000, 2. místo ve skupině historik, 1. místo v týmovém poháru a jako třešnička na dortu byla pro našeho jezdce vyhlášena cana "fair play" za pomoc Richardu Maixnerovy při havárii na "Babě" na Slovensku.

Všeobecně to tedy byla velmi, velmi úspěšná sezona, která přinesla nejen vítězství, ale i pár kritických momentů, jak na trati, tak v boxech, ale vše náš tým dokázal vyřešit a tím i skvěle zvládnout celou náročnou sezonu.

Ale tyto všechny úspěchy by nebyly možné bez podpory našeho sponzora CoraHB autodíly. Sponzorovi za spolupráci v sezoně 2015 velmi děkujeme a těšíme se na spolupráci i v příští sezoně.

Teď už jen co je v plánu na příští sezonu. V plánu je částečná změna designu vozu Opel Kadett GSi, poté by byla v plánu i "krátká převodovka" se systémem řazení Hevland a ostré vačky s nastavitelnými rozvodovými koly. Samozřejmě, že vše se bude odvíjet podle finančních možností a víme, že vše se podařit nemusí.

Co se týče Škody 130 LR Milana Zelenýho, tak tady už se pracuje taktéž na Hevlandu, který už je ve fázi částečné realizace a největším překvapením bude start Škody ve třídě E1 - 1400, protože Milan Zelený se rozhodl dát do "LRa" upravený šestnáctiventilový motor z Fábie o objemu 1390 ccm. Máme se rozhodně na co těšit.

 Jako video přikládáme celý průřez sezonou 2015, stojí za shlédnutí.

Fotogalerie

 

Video



Video sestříhané z celé sezony

 

 

Odkazy