Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

X. Mohyla míru - Újezd u Brna 19. - 20. 8. 2017

Újezd u Brna

X. Mohyla míru - Újezd u Brna 19. - 20. 8. 2017

Maverick Rescue Euro cup se rozhodl oslavit své desetileté výročí na své domácí půdě v Újezdu u Brna na místní Mohyle míru. Náš tým tam samozřejmě nemohl chybět.

První závod, na který se našemu týmu moc nechtělo, trať v podstatě nezajímavá a dokonce v jednom místě se jede z kopce... Nicméně zapálení do závodění bylo silnější a tak se i pře počáteční nechuť vyrazilo do  Újezdu. Počasí již od pátku nepřálo, a déšť měl trápit všechny zúčastněné i celou sobotu.

Od rána pršelo, všede bylo mokro. Navíc trať byla hodně rovinatá a tak musela být osazena několika retardéry... bohužel, umístění retardérů spíše připomínalo autoslalom a podle našeho jezdce tam i špatně vycházel rejd. Odjely se treninkové jízdy i první závodní jízda na trati, kde náš jezdec nikdy nestartoval však zajel "mokrý" čas 1:45:54, a zůstal za výborně jedoucím Žáčkem o propastných 5 sekund. Trať autu ani jezdci vůbec nevyhovovala, ale i tak se s tím tým měl snahu co nejlépe poprat. Druhý závodní čas se o hodně zlepšil a poskočil rovnou o 7 sekund na čas 1:38:58. To však nestačilo na ztrátu z první jízdy, a tak nezbylo než se spokojit s druhým místem ve své třídě.

Neděle.... nebe bylo zatažené, ale od sobotního večera už neukápla ani kapka a počasí vydrželo do nedělního rána. Předpověď slibovala hezké počasí. Tréninkové jízdy proběhly jako obvykle a tak premiérový suchý start na této trati byl odstartován. Zajetým časem 1:34:49 stanovil náš jezdec prozatimní maximum na této trati, nicméně ani v neděli to na Žáčka nestačilo. Druhá jízda byla agresivní, dobržďování na posledním retardéru bylo více méně už za hranou a natěsno stejně nestačilo na probojování se na vedoucí pozici. Čas 1:31:91 se téměř na desetinu shodoval s Žáčkovým, ale po součtu nám zase zbylo "druhé místo".

Dalo by se říct, že závodní víkend byl bodově relativně úspěšný, ale co do zábavnosti kopce to nebyla žádná sláva.

Dalším závodem bude Šternberské ECCE HOMO, kterého se ale náš tým nezúčastní, protože závodní vůz budete moct vidět na akci CoraHB Mistrovství Mechaniků!!

Fotogalerie

 

VideoOn board Újezd u Brna - Mohyla míru

 

 

Odkazy