Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

V. Bratrušovské serpentiny - 26. - 28. 8. 2016

Bratrušov u Šumperka

V. Bratrušovské serpentiny - 26. - 28. 8. 2016

Naším týmem velmi oblíbená trať v Bratrušově čekala na další závodní víkend, který byl pro náš tým úspěšný.

O posledním prázdninovém víkendu vyrazili jezdci seriálů Maverick Rescue Euro Cup a Mezinárodního mistrovství České republiky do dalšího bodovaného podniku letošní sezony. Jezdci MMČR zde měli poslední příležitost zasáhnout do konečného umístění v kategoriích a absolutním pořadí. Závodilo se 3270 metrů dlouhé trati, která nabídla jak technické pasáže, tak i velmi rychlé úseky. Bohaté startovní pole slibovalo pěknou podívanou, která byla však narušena několika haváriemi, nechyběly ani emočně vypjaté situace. 

 Tentokrát bylo ve třídě přihlášeno pět jezdců a mezi nimi a velký soupeř, dosud neporažený Lukáš Tomeček na VW Golf I.

Na sobotní závod byl stanoven jasný úkol a to "potrápit" skvěle jezdícího Tomečka a hlavně opět vylepšit čas kopce, které z loňska zůstalo na 1:42:71. Bohužel, ani jeden z úkolů se nepodařilo naplnit v plné míře a tak vlastní traťový rekord překonán nebyl, ale druhé místo ve své třídě bylo uhájeno s přehledem.

V neděli však přišlo velké odhodlání vstoupit do závodu co nejlépa a naplnit stanovené cíle. Soupeřů však ubylo, nejen kvůli kolizím se svodidly. Ihned v první závodní jízdě se podařil naplnit jeden z cílů a traťové maximum našeho jezdce bylo posunuto na čas 1:41:91. Vzhledem k účasti Tomečka bylo opět obsazeno druhé místo se ztrátou v součtu šest vteřin.

Další body byly velmi důležité do tabulky a tak se spokojeností vyhlížíme další, již předposlední závod na ECCE HOMO Šternberk.

Fotogalerie

 

VideoBratrušovské serpentiny

 


Onboard

 

 

Odkazy