Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Závody Vysoké Mýto - 27.4.2014

Závody Vysoké Mýto - 27.4.2014

V Mýtě se při MOGUL MMČR supermoto bojovalo na ostří nože

Autodrom ve Vysokém Mýtě o posledním dubnovém víkendu hostil závod MOGUL MMČR supermoto. Závodilo se na ostří nože.

Tisková zpráva

Autodrom ve Vysokém Mýtě o posledním dubnovém víkendu hostil závod MOGUL MMČR supermoto. Závodilo se na ostří nože.

Velmi kvalitně připravená a zabezpečená trať autodromu ve Vysokém Mýtě, jak v asfaltové, tak offroadové části, byla připravena pro účastníky prvního závodu MOGULMezinárodního mistrovství České republiky supermoto. Osm desítek jezdců na prvním závodě sezony, to je velmi dobrá vizitka letošního ročníku supermoto pod hlavičkou nového promotéra. Možná se mezi těmito závodníky již brzy objeví nějaká nová hvězda této atraktivní motocyklové disciplíny, která uspěje i na mezinárodní scéně. Velmi kvalitní české supermoto by si to rozhodně zasloužilo. To se díky partnerům MMČR Supermoto dostalo i do pravidelného televizního pořadu.

První letošní závod se odehrával za pěkného slunečného počasí a za teplot, které připomínaly blížící se léto. Už kvalifikační trénink nejrychlejších motardistů nejrychlejší kategorie S1 ukázal, že v nejlepší formě do Vysokého Mýta přijeli Pavel Kejmar s Husqvarnou, Tomáš Trávníček na Yamaze a Milan Sitnianský s TM. Stejná trojice obsadila stupně vítězů v prvním závodě kategorie S1 v pořadí Trávníček, Kejmar, Sitnianský. Všichni tři jezdci zajeli nejrychlejší kolo v jedné vteřině. I ve druhém závodě se bojovalo na ostří nože. Tomáš Trávníček bojoval s Pavlem Kejmarem o celkové vítězství, ale souboj bohužel ukončila vážná havárie prvního jmenovaného. Tomáši Trávníčkovi držíme palce a přejeme brzké uzdravení a návrat na závodní trať. Celkovým vítězem prvního závoduMOGUL MMČR Supermoto ve třídě S1 ve Vysokém Mýtě se tedy stal Pavel Kejmar s Husqvarnou před Milanem Sitnianským s TM a třetí místo nakonec patřilo Lukáši Ducháčkovi také s Husqvarnou.

Ve třídě S2 byl v součtu obou jízd nejrychlejší Matěj Lakomý s Hondou, druhé místo patřilo Michalu Solíkovi s Hondou před třetím Radoslavem Grulichem na Yamaze. Čtyřkolkám v Mýtě dominoval Martin Liška s CanAm, druhé místo vybojoval Jindřich Petlach před Petrem Polákem, oba na KTM. S3 Veteran Cup 35 ovládl Libor Machát s Yamahou, před Romanem Potenským s Hondou a Michalem Horálkem na Aprilii. Mezi čtyřicátníky byl nejrychlejší Jiří Lovětínský s Hondou, druhé místo patřilo Romanu Majerovi se Suzuki a na třetím místě skončil Bohuslav Vaňous s Yamahou.

Fotogalerie

 

Video