Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Stěrače

Hybridní, ploché a ramínkové stěrače

Stěrače

Stěrače Comline jsou navržené s použitím nejnovějších technologií současně používaných ve výrobě plochých stěračů. Byly vyvinuty tak, aby poskytovaly optimální kontakt s čelním sklem za všech povětrnostních podmínek. Stěrače jsou vyráběny z kvalitní lisované gumy, která si zachovává dobré vlastnosti v teplotních podmínkách od -50°C až do +50°C

Testováno pro vysoký výkon

Řada stěračů Comline poskytuje konzistentní výkon s každým pohybem na čelním skle. Sortiment byl vyvinut v souladu s převážnou nabídkou evropských, japonských a korejských vozů a prochází přísným testováním pro zajištění spolehlivosti. Stěrače Comline, navržené prostřednictvím nejnovější technologie plochých stěračů, včetně spoilerů, byly vyvinuty, aby poskytovaly optimální kontakt s čelním sklem a lepší výkon za všech povětrnostních podmínek.

Stěrače Comline, navržené prostřednictvím nejnovější technologie plochých stěračů, včetně spoilerů, byly vyvinuty, aby poskytovaly optimální kontakt s čelním sklem a lepší výkon za všech povětrnostních podmínek. Díky připraveným úchytům pro snadné připevnění jsou stěrače Comline jednoznačně správnou volbou pro vás a vaše zákazníky.

Zkoušky kvality

  • Schváleno TÜV
  • Vysoce kvalitní lisovaná guma
  • Funkční v podmínkách teploty -50°C až +50°C

 

Soubory ke stažení

Comline - stěrače Comline - stěrače