Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Spojkové sady

Klasické, jednohmotové se setrvačníkem (SMF)

Spojkové sady

Spojkové sady Comline jsou navrženy a vyráběny tak, aby za všech okolností poskytovaly vysokou kvalitu, spolehlivost, požadovaný výkon a snadnou montáž. Výroba a kompletace probíhá v továrnách ve Velké Británii. Tím je zajištěno, že každá spojková sada bude splňovat všechny požadované parametry. Comline nabízí spojkové sady s klasickým, či “jednohmotovým” setrvačníkem (SMF) - osvědčená a spolehlivá konstrukce.

Zaměřeno na kvalitu

Spojkové sady Comline jsou navrženy a vyráběny pro vysokou kvalitu a výkon. Comline nabízí rozsáhlý sortiment spojek, který je neustále rozšiřován, aby byla zachována pověst dodavatele s jednou z nejkompletnějších nabídek spojkových sad na trhu s autodíly vůbec. Pokračující vývoj produktů rovněž zajišťuje, že naše nabídka zůstává aktuální a připravená splnit požadavky zákazníků po celé Evropě.

 

 

Klíčové chrarakteristiky

  • Spojkové sady Comline jsou testovány a kompletovány ve Velké Británii, aby bylo zajištěno, že každá spojková sada splňuje přísné normy 
  • Comline nabízí spojkové sady s klasickým, či “jednohmotovým” setrvačníkem (SMF), což je technologie, která obstála ve zkoušce času a nabízí prokazatelnou spolehlivost

 

 

 

Fotogalerie

 

Soubory ke stažení

Comline - spojkové sady Comline - spojkové sady