Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

Mistrovství mechaniků je po roce zpět!

Mistrovství mechaniků je po roce zpět!

Rok se z rokem sešel a je tu další ročník Mistrovství mechaniků. Tentokrát se po dvou letech vrací celý happening zpět do Havlíčkova Brodu. Letos se celá akce odehraje na letišti v Havlíčkově Brodě 5.září 2015. Těšíme na Vaši návštěvu!

Každým dnem probíhají práce na přípravě letošního ročníku Mistrovství mechaniků, který každý rok společnost coraHB s.r.o. připravuje pro své zákazníky a přátele společnosti. Minulý ročník se nám vydařil, letošní mistrovství nechceme podcenit a zároveň ani usnout na vavřínech, proto děláme vše proto, aby to letos dopadlo lépe než předloni. A samozřejmě aby se celý festival líbil všem návštěvníkům.

Vzhledem k tomu, že je tato událost pro naši společnost natolik důležitá, proto se při přípravách a plánování zodpovědně věnujeme každému detailu. Letos oproti minulým ročníkům je tu spousta novinek, které budou na letošním ročníku poprvé. Například byly spuštěny nové webové stránky prezentující celý happening, vyrobili jsme nové logo festivalu a zároveň chystáme i další novinky, které návštěvníci uvidí až na místě. 

Prohlédněte si nové stránky projektu, v následujících dnech budeme postupně zveřejňovat program, týmy a mnoho dalšího. 

Odkazy