coraHB - Pístovské Mokřady

coraHB - Pístovské Mokřady

Už za dva dny v sobotu 20.9 se otevřou brány Pístovských Mokřadů. Organizátoři ani tento rok nezklamali a připravili bohatý a zajímavý program.

Letos bude hlavní sobotní program ještě nabitější než loni. Projížďky v 50ti místném obojživelném tanku PTS 10, lety horkovzdušným balónem, projížďky v expedičním teréňáku, jízdy na koních, seskok parašutistů a vyzkoušet si budete moct na vlastní kůži i bagrování s pásovým rypadlem nebo řízení terénního auta. Ochránci přírody pak znovu dovezou ukázat vzácné živočichy, kterým se jízdami v terénu pomáhá. Pro malé návštěvníky jsou připravené jízdy na dětských čtyřkolkách, ponících, přírodovědné soutěže, skákací hrad nebo malování na obličej.

Na večerní párty pak na vás čeká vystoupení kapely Fousatej hat, DJ Vrtulník Michael V., světelná LASER show a netradiční double striptýz „Královny noci“. Díky kryté uzavřené hale má případná nepřízeň počasí smůlu. Připravená budou i odstavná parkoviště, pro diváky kyvadlová doprava, pro offroaďáky stanové městečko se sprchami a teplou vodou a po celé tři dny catering.

Prozatím se můžete podivát na fotografie z náměstí v Jihlavě, kde organizátoři spolu s námi generálním partnerem coraHB a hlavními partnery zvali obyvatele Jihlavy k návštěvě sobotní akce. 

Fotogalerie

 

Odkazy