Aktuality
České Budějovice mají nové telefoní číslo

Pobočka v Českých Budějovicích má od 18.4.2018 má další telefonní číslo, přes které je  možno objednávat.

Poznamenejte si : 569333146

18.4.2018
Mistrovství Mechaniků letos nebude

Vážení návštěvníci a přátelé festivalu, pro rok 2018, jsme se rozhodli festival Mistrovství Mechaniků vynechat. Není to konec, jen si letos dáme pauzu. Po minulých ročnících, jsme se rozhodli čas celého realizačního týmu složeného převážně z našich zaměstnanců, ušetřit a využít ve prospěch projektů, kterým jsme po zralé úvaze dali přednost.

Děkujeme za Vaši přízeň a Těšíme se na shledanou na Mistrovství Mechaniků 2019! Realizační tým Mistrovství Mechaniků

12.4.2018
Všechny novinky

2014 - Sponzoring

Pístovské mokřady - fotoreportáž z akce

Pístovské mokřady - fotoreportáž z akce

Podívejte se na fotky z akce Pístovské Mokřady 20.8.2014.

coraHB podporuje malé dobrovolné hasiče

coraHB podporuje malé dobrovolné hasiče

Malým hasičům Soptíkům v obci Mírovka jsme pořídili přenosnou hasičskou stříkačku za starou a dosluhující. Doufáme, že bude dobře a věrně sloužit a bude použita pouze při závaodech, nikoliv však v ostré akci.

Filip Cakl

Filip Cakl

Mladý a nadějný motokrosový závodník, Filip Cakl v kategorii 85 ccm. Filip nyní jezdí v seriálu Chalupa Cup - lokální soutěži na Vysočině. Seriál pro licenci ČAM A,B, E. Filipa podporujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci společnosti coraHB.

coraHB - Pístovské Mokřady

coraHB - Pístovské Mokřady

Už za dva dny v sobotu 20.9 se otevřou brány Pístovských Mokřadů. Organizátoři ani tento rok nezklamali a připravili bohatý a zajímavý program.

Letos bude hlavní sobotní program ještě nabitější než loni. Projížďky v 50ti místném obojživelném tanku PTS 10, lety horkovzdušným balónem, projížďky v expedičním teréňáku, jízdy na koních, seskok parašutistů a vyzkoušet si budete moct na vlastní kůži i bagrování s pásovým rypadlem nebo řízení terénního auta. Ochránci přírody pak znovu dovezou ukázat vzácné živočichy, kterým se jízdami v terénu pomáhá. Pro malé návštěvníky jsou připravené jízdy na dětských čtyřkolkách, ponících, přírodovědné soutěže, skákací hrad nebo malování na obličej.

Na večerní párty pak na vás čeká vystoupení kapely Fousatej hat, DJ Vrtulník Michael V., světelná LASER show a netradiční double striptýz „Královny noci“. Díky kryté uzavřené hale má případná nepřízeň počasí smůlu. Připravená budou i odstavná parkoviště, pro diváky kyvadlová doprava, pro offroaďáky stanové městečko se sprchami a teplou vodou a po celé tři dny catering.

Prozatím se můžete podivát na fotografie z náměstí v Jihlavě, kde organizátoři spolu s námi generálním partnerem coraHB a hlavními partnery zvali obyvatele Jihlavy k návštěvě sobotní akce. 

Havlíčkobrodské turné mladých hasičů v obci Pohled

Havlíčkobrodské turné mladých hasičů v obci Pohled

Dne 14.9.2014 v obci Pohled se konalo závěrečné kolo Havlíčkobrodského turné mladých hasičů 2014 .Zúčastnilo se celkem 50 družstev - 27 mladších dětí a 23 starších dětí.

Turnaj v malé kopané - 19.7.2014 - Česká Bělá

Turnaj v malé kopané - 19.7.2014 - Česká Bělá

VIII. ročník

Společnost coraHB sponzorovala 8.ročník turnajů v malé kopané, který se uskutečnil 19. července v České bělé. Závodů se zůčastnilo 22 týmů. Více informací naleznete na stránkách sdružení.
Gratulujeme vítězům ! Týmu LAFETY BOYS.

coraHB pomáhá nejmenším

coraHB pomáhá nejmenším

Finanční dar porodnici v Havlíčkově Brodě

V červnu 2014 jsme mluvčí Havlíčkobrodské nemocnice předali sponzorský dar na nákup 6ti kusů dýchacích monitorů dechu BabySense, které nahradí dosluhující přístroje v novorozeneckém úseku a stanici intermediární péče o novorozence.