Aktuality
Pobočka Jihlava v novém kabátku

Pro naše zákazníky jsme vylepšili celou prodejnu. Podívejte se jak se to kolegům v Jihlavě povedlo.

26.11.2016
Mistrovství mechaniků pomáhá dětem.

Každoročně darujeme veškerý výtěžek ze vstupného a tomboly vybrané na akci Mistrovství mechaniků na dobrou věc. Dobročinnost k našemu festivalu od začátku neodmyslitelně patří. Proto jsme neváhali ani chvíli a v této krásné tradici pokračujeme i tento rok. Letos jsme se rozhodli všechny vybrané peněžní prostředky darovat ve prospěch opuštěných dětí v Dětském domově  v Nové Vsi u Chotěboře.

Proto doufáme, že přijdete náš festival navštívit a zasoutěžit si o hezké ceny, aby částka, kterou věnujeme dětskému domovu, byla co nejvyšší.

 

Minulý rok se díky Vám podařilo vybrat a předat 40 000,- Kč!

28.7.2016
Všechny novinky

O společnosti

CoraHB autodíly s.r.o. je česká společnost, zabývající se prodejem a distribucí náhradních dílů na všechny značky automobilů a lehkých užitkových vozidel. Za dlouholeté působení v oblasti aftermarketu  (sekundárního trhu  s náhradními díly), se společnost coraHB autodíly vypracovala z lokálního prodejce na spolehlivého regionálního prodejce náhradních dílů.

Lepší, rychlejší, spolehlivější....Každý rok dodáme svým zákazníkům náhradní díly, spotřební materiál a příslušenství na více než 10 tisíc vozů a lehkých užitkových vozidel. Denně naše dodávky rozvezou stovky náhradních dílů svým zákazníkům - nezávislým servisům a servisním garážím po celé Českomoravské vrchovině a Moravě, Brně, Praze a Ústí nad Labem.

Každý den pravidelně navštěvují naše prodejny a eshopy zákazníci z celé ČR nakupující náhradní díly, autokosmetiku a doplňky.

Díky našim zkušenostem v oboru jsme schopni zákazníkům nabídnout kvalitní a prověřené produkty za dobré ceny na jakoukoliv značku model, nebo díl.

I přes naši orientaci na nezávislé autoservisy neopomíjíme naše koncové zákazníky a drobné odběratele, kterým kromě prodeje náhradních dílů a příslušenství nabízíme případnou pomoc a služby při opravě vozů.

newsletter

Přejete si pravidelně dostávat newsletter?

Navštivte nás