Aktuality
Pobočka Jihlava v novém kabátku

Pro naše zákazníky jsme vylepšili celou prodejnu. Podívejte se jak se to kolegům v Jihlavě povedlo.

26.11.2016
Mistrovství mechaniků pomáhá dětem.

Každoročně darujeme veškerý výtěžek ze vstupného a tomboly vybrané na akci Mistrovství mechaniků na dobrou věc. Dobročinnost k našemu festivalu od začátku neodmyslitelně patří. Proto jsme neváhali ani chvíli a v této krásné tradici pokračujeme i tento rok. Letos jsme se rozhodli všechny vybrané peněžní prostředky darovat ve prospěch opuštěných dětí v Dětském domově  v Nové Vsi u Chotěboře.

Proto doufáme, že přijdete náš festival navštívit a zasoutěžit si o hezké ceny, aby částka, kterou věnujeme dětskému domovu, byla co nejvyšší.

Minulý rok se díky Vám podařilo vybrat a předat 40 000,- Kč!

28.7.2016
Všechny novinky

Kariéra

Obchodní zástupce - BRNO a okolí

coraHB autodíly s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici obchodní zástupce.

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební 3 měsíční dobou.

Počet míst : 1
Místo výkonu práce : BRNO
Hrubá mzda až: 35 000,- Kč

Pracovní náplň : Vaším úkolem bude starost o svěřenou část portfolia zákazníků v regionu Brno a okolí. Vyhledávání a navazování nových obchodních vztahů v oblasti autoopravárenství a prodeje náhradních dílů.

Požadujeme :

  • nutná znalost práce na PC (excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence),
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • komunikativnost
  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu,
  • samostatnost v jednání, schopnost přípravy a vedení schůzek u zákazníků,
  • obchodní dovednosti, solidnost, cílevědomost, samostatnost,
  • týmového hráče s komunikačními dovednostmi,
  • trestní bezúhonost

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti
  • práce na HPP
  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • firemní automobil, mobilní telefon, notebook
  • dobré platové ohodnocení

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz a do předmětu mailu prosíme

napište "BRNO-OBCHODNI_ZASTUPCE"

Operátor prodeje - BRNO

coraHB autodíly s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici operátor prodeje.

Počet míst: 1
Místo výkonu práce: Brno
Hrubá mzda až: 25 000,- Kč

Pracovní náplň:

Vaším úkolem bude prodej a prezentace nabízeného sortimentu. Příjem a zpracování objednávky od zakazníka. Komunikace se zákazníkem, poskytování informací o nabízeném zboží a službách. Odpovědnost za pokladnu a svěřené prostředky, rozvoz zboží zákazníkovi.

Požadujeme:

  • dobrá znalost sortimentu autodílů
  • nutná znalost práce na PC (excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobrá komunikační úroveň
  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu (není podmínkou)
  • obchodní dovednosti, solidnost, cílevědomost, samostatnost
  • týmového hráče s komunikačními dovednostmi, prezentačními schopnosti a profesionálním vystupováním

Nabízíme:

  • prespektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz a do předmětu mailu prosíme napište "BRNO-OPERATOR_PRODEJE"