Aktuality
Pobočka Jihlava v novém kabátku

Pro naše zákazníky jsme vylepšili celou prodejnu. Podívejte se jak se to kolegům v Jihlavě povedlo.

26.11.2016
Mistrovství mechaniků pomáhá dětem.

Každoročně darujeme veškerý výtěžek ze vstupného a tomboly vybrané na akci Mistrovství mechaniků na dobrou věc. Dobročinnost k našemu festivalu od začátku neodmyslitelně patří. Proto jsme neváhali ani chvíli a v této krásné tradici pokračujeme i tento rok. Letos jsme se rozhodli všechny vybrané peněžní prostředky darovat ve prospěch opuštěných dětí v Dětském domově  v Nové Vsi u Chotěboře.

Proto doufáme, že přijdete náš festival navštívit a zasoutěžit si o hezké ceny, aby částka, kterou věnujeme dětskému domovu, byla co nejvyšší.

Minulý rok se díky Vám podařilo vybrat a předat 40 000,- Kč!

28.7.2016
Všechny novinky

Kariéra

Řidič - rozvozce zboží HAVLÍČKŮV BROD a okolí

coraHB autodíly s.r.o. nabízí volné pracovní místo na pracovní pozici řidič - rozvozce zboží.

Jedná se o práci na plný úvazek se zkušební 3 měsíční dobou.

Počet míst: 1
Místo výkonu práce: Havlíčkuv brod + okolí 60 km (rozvoz zboží)
Pracovní náplň: Vaším úkolem bude rozvoz zboží k zákazníkům.

Mzda: 16 000,- Kč + prémie

Nástup dle dohody

Požadujeme:

  • příprava zboží a jeho expedice
  • odpovědnost za dodání nepoškozeného zboží
  • inkaso peněžních prostředků (příjímání peněžních prostředků za dodané zboží)
  • odpovědnost za stav vozidla
  • seriózní vystupování a řádné reprezentování firmy
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost
  • praxe s prodejem autodílů v oblasti aftermarketu výhodou
  • solidnost, cílevědomost, samostatnost
  • týmového hráče s komunikačními dovednostmi
  • trestní bezúhonost

Nabízíme:

  • perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní české společnosti
  • práce na HPP
  • prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
  • firemní automobil, mobilní telefon
  • dobré platové ohodnocení

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz a do předmětu mailu prosíme
napište "HAVLÍČKŮV BROD-RIDIC/ROZVOZ-ZBOZI".

Skladník / expedient - HAVLÍČKŮV BROD

Jedná se o práci na plný úvazek s 3 měsíční zkušební dobou.

Pracovní doba: 8-hodinová, třísměnný provoz
Místo výkonu práce : Havlíčkův Brod.

Mzda: 16 000,- Kč
Nástup od: 1.3.2017

Pracovní náplň : Skládání zboží, příjem a zaskladnění zboží, vychystávání a výdej zboží, vedení skladové agendy (tisk dokladů faktury, dodací listy apod.) + ostatní (inventury apod.)

Požadujeme :

  • Minimální vzdělání : střední odborné (vyučen), nebo středoškolské vzdělání.
  • Nutná praktická zkušenost a znalost práce na PC (např. excel - nebo jiný tabulkový procesor, mailová korespondence), prakticky celá skladová evidence je vedena ve firemním systému proto je znalost práce na PC pro tuto pozici zásadní.
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • průkaz VZV (není podmínkou -> možnost zaškolení)
  • systematicky způsob práce,
  • samostatnost,
  • odpovědnost,
  • pečlivost,
  • trestní bezúhonost,
  • časová flexibilita,
  • znalosti v oblasti autodílu výhodou (nikoliv však podmínkou)
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, stabilní pracovní místo, práci v dobrém týmu zkušených lidí.

Životopisy zasílejte na adresu personalni@corahb.cz a do předmětu mailu prosíme napište "HB-SKLADNIK-EXPEDIENT".