Aktuality
Nezvítězili jsme, ale i tak nás to těší

V soutěži "Cena hejtmana kraje Vysočina za společenskou odpovědnost", se naše společnost umístila na pátém místě.

11.4.2017
Napsali o nás

www.motofocus.czPortál motofocus.cz uveřejnil článek "coraHB autodíly výhradním distributorem firmy Comline pro ČR"

28.2.2017
Všechny novinky

IV. Šternberský vrch - ECCE HOMO Šternberk 9. - 10. 9. 2016

Šternberk

ECCE HOMO... již tento název dává všem zasvěceným jasnou zprávu o čem je řeč. A tento evropský kopec čekal i na náš tým.

10. září odstartovaly závodní vozy do předposledního bodovaného podniku seriálu Maverick Rescue Euro Cup 2016. Závodilo se na rychlé, 4800 metrů dlouhé trati ve Šternberku, která svým charakterem vyhovovala spíše speciálům s vysokým výkonem.
Atraktivní startovní pole, v němž se objevili jezdci z pěti evropských zemí, nabídlo pěknou podívanou. Počasí přálo, závody se díky skvělé organizaci obešly bez zdržení a komplikací, a tak měli jezdci možnost vyjet na kopec pětkrát.... náš jezdec si to o jednu jízdu prodloužil, když pár zatáček před cílem dojel před ním startující kolega.

Tento jednodenní závod na nádherné trati a při slunečném počasí sliboval krásnou podívanou nejen na našeho jezdce, který ve své třídě startoval ješte s domácími jezdci a to Tomečkem a Kůsem. Jezdci, kteří mají svou dílnu ihned pod kopcem znají tuto trať lépe než kdo jiný a tak i vzhledem k technice nebylo pochyb o favoritech tohoto závodu. Karty tedy byly rozdány a tak jako vždy tréninkové jízdy toho příliš nenapověděli a ani zkušenosti, protože na tomto celém kopci ještě náš jezdec nestartoval, porovnání tedy nebylo možné. Na plánu byly tedy tři ostré jízdy přičemž se ta s nejhorším časem škrtala.

Nejhorší čas byl škrtnut a náš jezdec s časy 2:38:93 a 2:37:69 se náš jezdec umístil na třetím místě hned za již zmíněnými favority Tomečkem a Kůsem.

Asi nejzajímavějším aspektem tohoto závodu byl, že první tři jezdci třídy HA1 - 2000 byly rychlejší než všichni jezdci speciálů ve třídě E1 - 2000.

Body byly rozdány a před našim týmem byl poslední závod v Divákách u Hustopeč.

Držte nám palce.

PS: Velkou kaňkou byla absence kamer na trati a i naše onboardová kamera vypověděla službu :-(