Aktuality
Pobočka Jihlava v novém kabátku

Pro naše zákazníky jsme vylepšili celou prodejnu. Podívejte se jak se to kolegům v Jihlavě povedlo.

26.11.2016
Mistrovství mechaniků pomáhá dětem.

Každoročně darujeme veškerý výtěžek ze vstupného a tomboly vybrané na akci Mistrovství mechaniků na dobrou věc. Dobročinnost k našemu festivalu od začátku neodmyslitelně patří. Proto jsme neváhali ani chvíli a v této krásné tradici pokračujeme i tento rok. Letos jsme se rozhodli všechny vybrané peněžní prostředky darovat ve prospěch opuštěných dětí v Dětském domově  v Nové Vsi u Chotěboře.

Proto doufáme, že přijdete náš festival navštívit a zasoutěžit si o hezké ceny, aby částka, kterou věnujeme dětskému domovu, byla co nejvyšší.

 

Minulý rok se díky Vám podařilo vybrat a předat 40 000,- Kč!

28.7.2016
Všechny novinky

V. Bratrušovské serpentiny - 26. - 28. 8. 2016

Bratrušov u Šumperka

V. Bratrušovské serpentiny - 26. - 28. 8. 2016

Naším týmem velmi oblíbená trať v Bratrušově čekala na další závodní víkend, který byl pro náš tým úspěšný.

O posledním prázdninovém víkendu vyrazili jezdci seriálů Maverick Rescue Euro Cup a Mezinárodního mistrovství České republiky do dalšího bodovaného podniku letošní sezony. Jezdci MMČR zde měli poslední příležitost zasáhnout do konečného umístění v kategoriích a absolutním pořadí. Závodilo se 3270 metrů dlouhé trati, která nabídla jak technické pasáže, tak i velmi rychlé úseky. Bohaté startovní pole slibovalo pěknou podívanou, která byla však narušena několika haváriemi, nechyběly ani emočně vypjaté situace. 

 Tentokrát bylo ve třídě přihlášeno pět jezdců a mezi nimi a velký soupeř, dosud neporažený Lukáš Tomeček na VW Golf I.

Na sobotní závod byl stanoven jasný úkol a to "potrápit" skvěle jezdícího Tomečka a hlavně opět vylepšit čas kopce, které z loňska zůstalo na 1:42:71. Bohužel, ani jeden z úkolů se nepodařilo naplnit v plné míře a tak vlastní traťový rekord překonán nebyl, ale druhé místo ve své třídě bylo uhájeno s přehledem.

V neděli však přišlo velké odhodlání vstoupit do závodu co nejlépa a naplnit stanovené cíle. Soupeřů však ubylo, nejen kvůli kolizím se svodidly. Ihned v první závodní jízdě se podařil naplnit jeden z cílů a traťové maximum našeho jezdce bylo posunuto na čas 1:41:91. Vzhledem k účasti Tomečka bylo opět obsazeno druhé místo se ztrátou v součtu šest vteřin.

Další body byly velmi důležité do tabulky a tak se spokojeností vyhlížíme další, již předposlední závod na ECCE HOMO Šternberk.

Fotogalerie

 

VideoBratrušovské serpentiny

 


Onboard

 

 

Odkazy

 

newsletter

Přejete si pravidelně dostávat newsletter?

Navštivte nás